sk cs

Ako vrátiť espresu arómu a hustú penu?

Espreso už nie je tak lahodné ako predtým!

Zdá sa vám, že váš prístroj na espreso už nepripravuje tak lahodnú kávu ako keď bol ešte nový? Cítite, že pena už nie je taká krémovo hustá a lahodná?

Čím to je?durgol® swiss espresso® vráti vášmu espresu aróma a hustú penu

Príčinou je najčastejšie nepravidelné alebo nedostatočné odvápňovanie.
V dôsledku toho sa začnú vnútri prístroja tvoriť vápenaté usadeniny. Tým sa zužuje vedenie, voda tak nedosahuje optimálnu teplotu a doba ohrevu sa predlžuje. Kvalita espresa tým trpí a jeho aróma sa nemôže správne rozvinúť. Zároveň sa vo väčšej miere uvoľňujú triesloviny a kofeín.

Nedostatočné odvápňovanie?!

Pokiaľ svoj prístroj na espreso neodvápňujete pravidelne alebo používate bežné prípravky na báze kyseliny citrónovej alebo dokonca ocot, môže sa stať, že odvápňovanie nebude dostatočne účinné. V prístroji môžu zostávať zvyšky vápenatých usadenín, ktoré časom znižujú kvalitu pripravovaných nápojov. Dokonca môže dôjsť k poškodeniu prístroja jeho prehriatím alebo upchatím.Spotrebiteľské balenie durgol® swiss espresso® obsahuje 2 fľaštičky po 125 ml pre 2 dokonalé odvápnenia

Ako účinne odvápňovať a zaistiť optimálnu kvalitu kávy?

Pravidelným používaním špeciálneho tekutého odvápňovača durgol® swiss espresso® zaistíte optimálnu kvalitu každej šálky kávy a predĺžite životnosť svojho prístroja na prípravu espresa.

Prečo používať durgol® swiss espresso®

durgol® swiss espresso® účinkuje rýchlo a dôkladneRýchly a dôkladný

durgol® swiss espresso® účinkuje 5 až 10 krát rýchlejšie než iné značkové odvápňovače. Jedna samotná fľaštička (125 ml) zaisťuje kompletné odvápnenie vášho prístroja na espreso.

durgol® swiss espresso® zajistí optimálnu kvalitu kávy

Optimálna kvalita kávy

Pravidelné používanie tohto špeciálneho prípravku pre odvápňovaní kávovarov všech značek zaistí optimálnu kvalitu každého šálku kávy a predĺži životnosť vášho kávovaru.

durgol® swiss espresso® poskytuje ochrannú starostlivosťOchranná starostlivosť

V priebehu odvápňovania prístroja sa neuvoľňujú žiadne usadeniny, ktoré by ho mohli upchať. Špeciálne prísady pritom poskytujú účinnú protikoróznu ochranu.

durgol® swiss espresso® je pre spotrebiteľa bezpečnýBezpečný pre spotrebiteľa

durgol® swiss espresso® nezanecháva po odvápnení žiadne chemické zvyšky. Je bez zápachu a nezanecháva žiadnu pachuť. Nie je dráždivý, neškodí spotrebiteľom ani životnému prostrediu.

durgol® swiss espresso® je pripravený k okamžitému použitiuPripravený k okamžitému použitiu

Na rozdiel od prípravkov vo forme prášku alebo tabliet nie je nutné durgol® swiss espresso® rozpúšťať. Spotrebiteľské balenie obsahuje 2 fľaštičky po 125 ml pripravené ihneď k použitiu.

durgol® swiss espresso® je ohľaduplný k životnému prostrediuOhľaduplný k životnému prostrediu

Vďaka silnému odvápňovaciemu účinku môže byť dávkovaný ekonomicky a ekologicky šetrným spôsobom. Nespotrebovaný odvápňovač v odpadovej vode prispieva k neutralizácii lúhu z čistiacich prostriedkov. Vodu neprihnojuje.

durgol® swiss espresso® odvápňuje všetky moderné prístroje na espresoJedno riešenie

durgol® swiss espresso® je doporučovaný k pravidelnému odvápňovaniu prístrojov na espreso všetkých typov a značiek, vrátane automatických a poloautomatických kávovarov, presovačov, pákových kávovarov a prístrojov na porciovanú kávu.

durgol® swiss espresso® je víťazom súťaže odvápňovačovVíťaz súťaže odvápňovačov

durgol® swiss espresso® získal 1. miesto v súťaži "Coffee Innovations" v kategórii "Odvápňovače" na medzinárodnom veľtrhu domácich spotrebičov domotechnika 2008 v Kolíne nad Rýnom.

 

Vyskúšajte odvápňovač durgol® swiss espresso®

Doprajte svojmu kávovaru dokonalú starostlivosť a vyskúšajte špeciálny odvápňovač Otvorení odkazu v novom okne pre všetky kvalitné prístroje na espresso, doma aj vo firme.

Vráťte svojmu espresu arómu a hustú penu

Kliknite si pre vzorku špeciálneho odvápňovača pre všetky prístroje na espreso.