sk cs

durgol® swiss espresso® má ochranné zloženie

Ochranné zloženie pre moderné prístroje na espresodurgol® swiss espresso® má ochranné zloženie pre novú generáciu prístrojov

durgol® swiss espresso® obsahuje účinné ochranné látky brániace vzniku korózie, a preto ani časté a dlhodobé odvápňovanie týmto špeciálnym tekutým prípravkom nespôsobuje koróziu kovových vnútorných častí. To platí pre všetky používané kovy moderných prístrojov - oceľ, mosadz, meď aj hliník.

Pri pôsobení vnútri prístroja vytvárajú inhibítory korózie ochranný film, ktorý sa na molekulárnej úrovni naviaže na kov a kyselina (účinná odvápňovacia látka) tak dostane príležitosť reagovať len s vápenatými usadeninami. Odvápňovanie pomocou durgol® swiss espresso® navyše trvá len krátko.

Tieto špeciálne chemické látky môžu byť len v tekutej forme, preto ich nemôžu tablety alebo prášok z princípu obsahovať. Ich homogénne zlúčenie do tekutiny spolu s kyselinou je pritom obťažne, preto je durgol® swiss espresso® svojim zložením a účinkom medzi odvápňovačmi ojedinelý.

Pri svojom pôsobení durgol® swiss espresso® takmer nepení, preto odvápňuje skutočne všade, vo všetkých častiach a po celej ploche vnútorných armatúr.